Vzhled TV hraje důležitou roli

Dnešním světem hýbe módní design, televizory jsou dnes spíše vybavením a doplňkem domácnosti než vyloženě užitkovým zařízením, a tak pro nejbližší dobu móda předepisuje především některé ingredience.

Obrazovka musí mít kromě dnes již běžných funkcí také kvalitní design, který prospívá harmonii prostředí. Výzkumy zaměřené na odhalování účinků světla na náladu člověka ukazují, že lidé požadují kromě kvalitní technologie také pokročilejší světelná řešení, jež jsou atraktivní a emočně stimulující.

Plazma na zdi

A protože každý člověk je originál, chce mít také originální nerušivou televizi, která dobře zapadá do jeho interiéru. Uvažování o jednotlivých produktech v souvislostech je pro vás nezbytné.

Dnešní trendy v oblasti vzhledu TV

  • Úzké rámečky kolem obrazovky.
  • Neviditelné reproduktory, samozřejmě s možností distribuce zvuku ve 3D režimu.
  • Tenké panely (Sony se dostal u LCD panelu na 9,9 mm).
  • Bezdrátové provedení – tuner, přijímací a ovládací jednotka jsou v jedné krabičce umístěny kdekoli v místnosti s tím, že přenos informací panelu, visícího na zdi, je pojat bezdrátově. Z toho plyne výhoda v tom, že takto koncipovaný panel je lehčí a srdce ovládání televizoru můžete mít umístěno poblíž audiovizuální sestavy v bytě.