Sony 3D TV

3D LED TV se již brzy stanou hitem. To ví i společnost Sony a tak posílila své postavení na špici 3D technologií, když oznámila uvedení jedinečných produktů. Od června jsou již k dispozici televizory s technologií 3D v obchodech. Přišly tak akorát včas na mistrovství světa ve fotbale, které Sony a FIFA vysílaly prvně v historii vysílat 3D.

Cenově nejvýhodnější 3D televizory od Sony

V rámci snahy o zpřístupnění vzrušující zábavy ve 3D všem svým současným i potenciálním zákazníkům společnost Sony oznámila uvedení řady 3D televizorů HX800, která nabídne 3D technologii za příznivou cenu a bezpochyby se stane příkladem pro ostatní firmy. Pilotní model HX800 během několika týdnů následovaly další typy 3D televizorů značky Sony.

Všechny 3D televizory Sony Bravia obsahují pochopitelně nejnovější 3D technologie, jejichž základem je nejnovější 200Hz technologie, která umožní divákům sledovat 3D obsah v plném HD rozlišení 1080p. O další zdokonalení HD obrazu ve 3D se stará „High Speed Precision2“, „LED Boost3“ a „Simulated 3D4“, trojice unikátních technologií od Sony navržených pro ještě ostřejší a jasnější obraz umocňující silnější divácké zážitky.

Cenově dostupné 3D brýle a vysílač

3D brýle od Sony využívající technologii aktivní závěrky jsou navrženy tak, aby umožňovaly pohodlné a dlouhodobé používání: mají pružné a nastavitelné bočnice a přední nosník a výběr z několika barev, aby si každý mohl dopřát stylové a pohodlné nošení dní podle svého výběru a vkusu. Pro lidi s menším obličejem nebo například pro děti se hodí menší růžové a modré brýle. Díky výdrži baterie přibližně 100 hodin a funkci automatického vypínání zajistí 3D brýle Sony dostatečně dlouhé sledování trojrozměrného obsahu.

Zatímco u některých 3D televizorů Sony bude po omezenou dobu nabídka 3D brýlí a vestavěného vysílače zdarma, pro ostatní bude k novému modelu HX800 k dispozici speciální balíček 3D doplňků (dvoje 3D brýle a 3D vysílač).