3D TV s brýlemi bez dobíjení – LG CINEMA 3D

Výrobci dlouho hledali u 3D televizorů technologii, která bude fungovat bez kompromisů. Ukázalo se, že tou nejlepší volbou je LG CINEMA 3D. Pro zobrazení CINEMA 3D obrazu se používá princip polarizace.

3D brýle tak zajišťují, že do levého i pravého oka se dostává správný obraz. To je metoda, která je používána i u nejmodernějších digitálních 3D kin.

Tento postup vytváření 3D obrazu přináší řadu výhod: žádné blikání, dokonale ostrý a jasný obraz, žádná bolest hlavy ani pálení očí. Brýle se navíc nemusí nikde dobíjet, prostě mají jen polarizovaná skla. Díky tomu jsou také velmi lehké, váží pouze 16 g. 3D obraz je viditelný ze širokého úhlu pohledu, na obraz je možné se dívat i ze stran.

LG Cinema 3D

„Technologie LG CINEMA 3D má u zákazníků obrovský úspěch. První televizor s touto pokrokovou technologií se objevil již v minulém roce a okamžitě se stal bestsellerem. Zákazníkům přináší přirozený trojrozměrný obraz, který je ostrý, nebliká a je příjemný i při dlouhém sledování. Navíc televizory s technologií LG CINEMA 3D obdržely několik certifikátů, které označují, že LG 3D televizory neblikají a mají dokonale ostrý obraz. Certifikaci provedlo mnoho významných společností, mezi nimi i například německý TÜV,” uvedl Martin Malý, tiskový mluvčí společnosti LG CZ.

Dalším prvkem, který vylepšuje kvalitu obrazu, je LG 3D Light Boost. Jde o tenký film pokrývající povrch Cinema 3D obrazovky, který zajišťuje, aby zobrazený 3D obraz byl plně jasný. Neutralizuje všechna šedá místa, která mohou někdy nastat při zobrazení 3D obsahu. S 3D Light Boost je obraz jasnější a čistší a dotváří tak vynikající 3D zážitek. Nejvyšší modely s touto technologií nesou označení LW650S a LW570S a disponují dokonce satelitním tunerem.

LG Cinema 3D TV

Televizory LG s modelovým označením LW650S, LW570S, LW5500 a LW4500 jsou dostupné za doporučenou maloobchodní cenu od 18 000 Kč v závislosti na úhlopříčce a vybavenosti modelu dalšími technickými specifikacemi. Navíc nejvyšší modely mají i satelitní tuner, který u LG televizí v minulosti chyběl.

Kromě vynikající kvality obrazu v 2D a 3D se CINEMA 3D televizory mohou pochlubit všemi výhodami Smart TV technologie. Díky své jednoduché domácí ploše Home Dashboard a intuitivnímu dálkovému ovládači Magic Motion usnadňuje Smart TV technologie přístup k řadě prémiového obsahu od světových poskytovatelů až po lokální stanice.

Uživatelský komfort zaručuje i neustále rostoucí počet aplikací LG Apps, které jsou speciálně navrženy pro použití v Smart TV přijímačích. Uživatel si takto může spustit lekce cizího jazyka, podívat se na horoskop, hrát hry a používat mnoho dalších aplikací.

3D Pirati na LG Cinema 3D